bg
Urbpāļu izbūve

2000. gadā “TILTS” uzsāka aktīvu darbību urbto pāļu ierīkošanas jomā.

Darbam nepieciešamā būvtehnika tiek iegādāta no pasaulē pazīstamākā specializētā aprīkojuma ražotāja “BAUER Maschinen GmbH”, kurš jau no pirmssākuma ir mūsu sadarbības partneris, piegādā tehniku, aprīkojumu, sniedz informatīvu atbalstu un nodrošina procesos iesaistīto personālu ar specifiskām zināšanām.

“TILTS” īpašumā ir vairākas BAUER tehnikas vienības:

BG 15

BG 23

BG 24

BG 28

BG 39

Ekipēts ar modernu, jaudīgu tehniku, zināšanām un prasmi pielietot katrai būvei atbilstošu tehnoloģiju.

SIA “TILTS” ierīko vissarežģītāko konfigurāciju urbto pāļu pamatus un atbalstsienas jebkura veida gruntīs un grūti pieejamās vietās.

Kvalitatīvi un droši, pārbaudēs pielietojot dažādas pāļu testēšanas metodes.

Ātri un projektā noteiktā termiņā! Ekonomiski efektīvi, bez liekām izmaksām.

Uz “TILTS” ierīkotiem pamatiem uzbūvēta Latvijas Nacionālā bibliotēka, tirdzniecības centri: “Alfa”, “Apelsīns”, “Akropole”; daudzdzīvokļu masīvi: “Dreilinga mājas”, “Filozofu Redzidence”, “Riverstone Residence”; ražošanas ēka “Dobeles Dzirnavnieks”, bērnudārzs un skola “Exupery International School”, augstceltne “Z-Towers”.

Mēs esam izbūvējuši balstu pamatus daudziem tiltiem un ceļu pārvadiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Izbūvēto objektu skaits pārsniedz 2000.

slider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider image