bg
Armatūras konstrukciju izgatavošana
slider imageslider imageslider image

MODERNĀKĀ ARMATŪRAS APSTRĀDES RŪPNĪCA BALTIJĀ

 

SIA “TILTS” ir dibināts 1989. gadā un nodarbojas ar infrastruktūras objektu celtniecību un projektēšanu.Specializējas tiltu, estakāžu, tuneļu celtniecībā un rekonstrukcijā, kā arī citām inženiertehniskajām celtnēm uz autoceļiem un dzelzceļa. Tāpat arī kompānija nodarbojas ar armatūras produkcijas izgatavošanu.

Celtniecība nav iespējama bez kvalitatīva armējuma, kurš nodrošina konstrukciju stabilitāti un izturību. Mēs piedāvājam plašu spektru armatūras izstrādājumu no dažādiem tērauda veidiem, tai skaitā: elektrometināto armatūras sietu, cirstu, liektu, iztaisnotu armatūru, kā arī jebkuras sarežģītības armatūras karkasus atkarībā no klienta vēlmēm. Mūsu darbā esam vienmēr orientēti uz klienta vēlmēm, cenšamies sasniegt tehnisko pilnību abpusēju sapratni ar pasūtītāju, kas nākotnē veidos ilgstošu sadarbību.

certificate

KVALITĀTE

Ražošanā tiek izmantotas mūsdienu tehnoloģijas un tām nepieciešamie izejmateriāli, kuri tiek piegādāti tieši no ražotāju rūpnīcām. Ražotnei ir kvalitāti apliecinoši sertifikāti: ISO 9001:2008; ISO 14001:2004; ISO 18001:2007. Izmantojamā armatūra ir sertificēta Baltijas, Skandināvijas un Eiropas tirgiem.

timer

ĀTRUMS

Augsta ražošanas jauda un kvalitatīva loģistika ļauj piegādāt saražoto produkciju ar precizitāti līdz 1-2 stundām. Kompānijā ir veiksmīgi ieviesta un strādā LEAN sistēma.

handshake

UZTICAMĪBA

Mūsu kompānija spēj izpildīt pilnu ražošanas ciklu no projektēšanas līdz gatavo konstrukciju piegādei. Šis process ļauj izsekot katras izgatavotās detaļas ražošanas ceļa posmu no sākuma līdz piegādei un uzstādīšanai objektā, kā arī izejmateriālu ražošanas partiju, marku un piegādes procesu no ražotāja līdz piegādes galapunktam. Mūsu saražotajai produkcijai tiek komplektēta visa nepieciešamā dokumentācija produkta izcelsmes apliecināšanai.

ARMATŪRAS IZSTRĀDĀJUMI IZGATAVOTI LATVIJĀ

ELEKTROMETINĀTAIS ARMATŪRAS SIETS

Garums 1500 – 6000mm
Platums 1200 – 2400mm
Armatūras diametrs 4-12mm

AUGSTAS PRECIZITĀTES AUTOMATIZĒTA ARMATŪRAS STIEŅU TAISNOŠANA NO ARMATŪRAS RUĻĻIEM

Diametrs 4–12mm
Garums Līdz 12m

RIŅĶVEIDA ARMATŪRAS IZSTRĀDĀJUMI

Diametrs 6 – 32mm
Lieces rādiuss No 70mm

TIPVEIDA ARMATŪRAS IZSTRĀDĀJUMI

IZSTRĀDĀJUMU CIRŠANA UN LIEKŠANA NO ARMATŪRAS RUĻĻIEM

Diametrs 6 – 16mm
Lieces leņķis 0 – 1800
Lieces precizitāte 2 mm

ARMATŪRAS STIEŅU LIEKŠANA UN GRIEŠANA (10-40MM)

Diametrs 8 – 40 mm
Lieces leņķis 00 – 3600

PUSAUTOMĀTISKĀ ČETRKANTĪGA UN TAISNSTŪRA KARKASU METINĀŠANA

Garums 1500 – 12000mm

CILINDRISKIE STIEGROJUMA KARKASI

Karkasa diametrs 210 – 1500mm
Aptveres solis 50 – 500mm
Garenstiegrojuma diametrs 10 – 40mm
Aptveres stiegrojuma diametrs 5 – 16mm

IZGATAVOTAJAI PRODUKCIJAI TIEK PIEVIENOTAS ATBILSTĪBAS DEKLARĀCIJAS, TEHNISKĀS PASES ATBILSTOŠI STARPTAUTISKAJĀM PRASĪBĀM UN KLIENTA VĒLMĒM

EKOLOĢIJA

Apkārtējās vides aizsardzības ir mūsu kompānijas prioritāte. Mūsu zināšanas un pieredze ir virzītas, lai pastāvīgi pilnveidotu tehniskos procesus un ekonomētu resursus, kā rezultātā tiktu mazināta negatīvā ietekme uz apkārtējo vidi tādā veidā nodrošinātu ražotni pēc visām likumdošanas normām. Šis princips dominē virs katras komerciālās veiksmes.